Landsturneringen 2017

Gruppe Elite
Clarion Energy Hotel, Stavanger, 05.06 - 05.06.2016

Foreløpig resultatliste etter Runde 4:

PlNavnn-Eloi-EloKlubb1234PoengMed.BuchhMonrad-1Monradi-Snittmi-Prestasjon
GM Jon Ludvig HammerOSS =17  +04  +13  ?02
2.5
3.5
 2653 (+0.80)
GM Simen AgdesteinOSS +20  =12  +11  ?01
2.5
3.0
5.5
 2665 (+2.00)
GM Frode Olav Olsen Urkedal1911 +22  =11  +12  ?05
2.5
3.0
5.0
 2648 (+3.50)
FM Johannes HaugNordstrand +07  -01  +19  ?06
2.0
4.0
 2659 (+25.00)
GM Aryan TariVålerenga +16  =13  =06  ?03
2.0
3.5
6.0
 2533 (-2.20)
IM Frode Elsness1911 +24  =14  =05  ?04
2.0
3.5
5.5
 2531 (+2.60)
GM Kjetil A. LieVålerenga -04  +21  +17  ?10
2.0
3.0
5.0
5.5
2334
 2459 (-2.70)
IM Johan-Sebastian ChristiansenVålerenga -11  +22  +14  ?09
2.0
3.0
5.0
5.5
2324
 2449 (-0.40)
FM Andreas G TryggestadNordstrand -12  +20  +18  ?08
2.0
2.5
4.5
5.0
2420
 2545 (+18.80)
10 
IM Andreas G.R. MoenOSS =15  =18  +21  ?07
2.0
2.5
4.5
5.0
2381
 2506 (+7.10)
11 
FM Vegar Koi GandrudHønefoss +08  =03  -02  ?15
1.5
4.5
7.0
8.5
2534
 2534 (+15.40)
12 
IM Lars Oskar HaugeOSS +09  =02  -03  ?16
1.5
4.5
7.0
8.5
2486
 2486 (+1.60)
13 
IM Kristian Stuvik HolmVålerenga +23  =05  -01  ?14
1.5
3.5
6.0
 2471 (+2.60)
14 
FM Eivind Olav Risting1911 +19  =06  -08  ?13
1.5
3.5
5.5
 2453 (+12.80)
15 
IM Espen LieAkademisk =10  =17  =16  ?11
1.5
3.0
5.0
6.0
 2362 (-4.00)
16 
FM Benjamin HaldorsenBergens -05  +23  =15  ?12
1.5
3.0
5.0
5.5
 2416 (+4.60)
17 
FM Tor Fredrik KaasenVålerenga =01  =15  -07  ?20
1.0
3.5
 2418 (+0.50)
18 
FM Sebastian MihajlovOSS =21  =10  -09  ?19
1.0
3.0
 2178 (-9.60)
19 
FM Benjamin ArvolaAlta -14  +24  -04  ?18
1.0
2.5
 2195 (-9.70)
20 
IM Lasse Østebø LøvikStavanger -02  -09  =24  ?17
0.5
3.0
5.5
 2143 (-9.60)
21 
FM Jøran Aulin-JanssonAsker =18  -07  -10  ?23
0.5
3.0
5.0
 2154 (-7.60)
22 
IM Erik FossanStavanger -03  -08  =23  ?24
0.5
2.5
 2124 (-8.00)
23 
Endre MachlikTromsø -13  -16  =22  ?21
0.5
2.0
 2095 (-12.80)
24 
IM Atle GrønnOSS -06  -19  =20  ?22
0.5
1.5
 2160 (-5.80)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Med.Buchh: Monradkvalitet, dårligste OG beste strøket (Median Buchholz)
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
i-Snittm: Gjennomsnittlig FIDE ratingmotstand

Gruppe Mester

Foreløpig resultatliste etter Runde 3:

PlNavnn-Eloi-EloKlubbLand123PoengInnb.i-Snittmi-Prestasjon
IM Øystein HoleAkademiskNOR +18  +19  ?02
2.0
2177
 2877 (+6.10)
Levi Andre TallaksenStavangerNOR +39  +17  ?01
2.0
2066
 2766 (+12.00)
Pål RøysetTromsøNOR +34  +20  ?10
2.0
2024
 2724 (+10.00)
Anton DarnellOSSSWE +27  =25  ?09
1.5
2240
 2433 (+22.00)
Kjell Håkon LienHønefossNOR =24  +37  ?12
1.5
2227
 2420 (+15.80)
FM Flemming ChristensonNordstrandNOR +22  =07  ?15
1.5
2178
 2371 (+9.00)
FM Daniel Jakobsen KovachevOSSNOR +40  =06  ?14
1.5
2166
 2359 (+2.40)
FM Ole Christian MoenOSSNOR +23  =09  ?13
1.5
2150
 2343 (+7.80)
FM Johannes Luangtep KvislaStavangerNOR +42  =08  ?04
1.5
2138
 2331 (+3.60)
10 
Trygve DahlHellNOR =30  +29  ?03
1.5
2133
 2326 (+3.20)
11 
Sondre Waage TofteTrondheimNOR +36  =12  ?24
1.5
2127
 2320 (+7.80)
12 
FM Hans K HarestadSOSSNOR +35  =11  ?05
1.5
2125
 2318 (+3.40)
13 
FM Terje JohansenStavangerNOR =31  +30  ?08
1.5
2123
 2316 (+1.80)
14 
Stig K. MartinsenBergensNOR =21  +31  ?07
1.5
2078
 2271 (+4.20)
15 
FM Ward Al-TarboshOSSSYR =16  +32  ?06
1.5
2067
 2260 (+0.20)
16 
Henning Jakhelln Kjøita1911NOR =15  =24  ?25
1.0
*
2268
 2268 (+9.00)
16 
Jens E IngebretsenHolmestrandNOR +26  -02  ?19
1.0
*
2215
 2215 (+17.20)
16 
Frode LillevoldStrømmenNOR -01  +41  ?20
1.0
*
2187
 2187 (+2.00)
16 
Øyvind RiisemSotraNOR +41  -01  ?17
1.0
*
2187
 2187 (-1.00)
16 
Harald MikalsenAltaNOR +38  -03  ?18
1.0
*
2181
 2181 (+10.00)
16 
Willy M KristiansenStavangerNOR =14  =28  ?27
1.0
*
2178
 2178 (+7.40)
16 
Jan Vidar VestlySandnesNOR -06  +40  ?26
1.0
*
2166
 2166 (+6.40)
16 
Tor GulbrandsenNordstrandNOR -08  +42  ?28
1.0
*
2138
 2138 (+5.20)
16 
FM Anders HobberAkademiskNOR =05  =16  ?11
1.0
*
2108
 2108 (-9.00)
16 
FM Espen ForsåStavangerNOR =29  =04  ?16
1.0
*
2063
 2063 (-12.40)
16 
Odin Blikra VeaVålerengaNOR -17  +33  ?22
1.0
*
2039
 2039 (-9.00)
16 
Bror ThankeNordstrandNOR -04  +39  ?21
1.0
*
2036
 2036 (-6.60)
16 
Arnt EsbensenVadsøNOR =33  =21  ?23
1.0
*
2033
 2033 (-7.40)
29 
Kristoffer MadlandStavangerNOR =25  -10  ?34
0.5
2307
 2114 (-1.00)
30 
Kristian SørensenSotraNOR =10  -13  ?33
0.5
2285
 2092 (-1.80)
31 
John A KvammeSK 96NOR =13  -14  ?36
0.5
2231
 2038 (-3.80)
32 
Torgeir Jakhelln Kjøita1911NOR =37  -15  ?38
0.5
2217
 2024 (-0.60)
33 
Sigve HøllelandMasfjordenNOR =28  -26  ?30
0.5
2192
 1999 (-1.40)
34 
Jørn SnellingenBlack KnightsNOR -03  =38  ?29
0.5
2181
 1988 (-3.40)
35 
Fredrik Beer JacobsenStavangerNOR -12  =36  ?37
0.5
2127
 1934 (-7.60)
36 
Peter IlyesDirekteNOR -11  =35  ?31
0.5
2125
 1932 (-3.60)
37 
CM Svetoslav MihajlovAskerNOR =32  -05  ?35
0.5
2078
 1885 (-15.40)
38 
Jens Hjorth Kjølberg1911NOR -20  =34  ?32
0.5
2024
 1831 (-16.60)
39 
Joar Gullestad PettersenStavangerNOR -02  -27  ?40
0.0
2187
 1487 (-14.20)
40 
Christian LavertonTrondheimNOR -07  -22  ?39
0.0
2178
 1478 (-17.80)
41 
Christian TungeStavangerNOR -19  -18  ?42
0.0
2177
 1477 (-13.20)
42 
Erlend KyrkjebøStavangerNOR -09  -23  ?41
0.0
2150
 1450 (-16.60)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Innb.: Resultat i innbyrdes oppgjør
i-Snittm: Gjennomsnittlig FIDE ratingmotstand

Gruppe 1

Foreløpig resultatliste etter Runde 3:

PlNavnn-Eloi-EloKlubb123PoengInnb.i-Snittmi-Prestasjon
Ole SmebyKongsvinger +24  +25  ?05
2.0
2056
 2756 (+26.40)
Andreas SkotheimTønsberg +36  +27  ?11
2.0
1980
 2680 (+48.00)
Øyvind BøStavanger +37  W26  ?06
2.0
1971
 2671 (+12.20)
Arn Tore HaugsdalMasfjorden +39  +19  ?07
2.0
1935
 2635 (+14.20)
Ole Jørn GyldenåsNordstrand +23  +22  ?01
2.0
1930
 2630 (+15.20)
Raymond BogerHønefoss +21  +15  ?03
2.0
1929
 2629 (+15.40)
WFM Sylvia JohnsenOSS +40  +17  ?04
2.0
1870
 2570 (+14.80)
Leif BjornesKristiansand +43  =11  ?13
1.5
2027
 2220 (+15.00)
Ivar SømhovdNordstrand =14  +43  ?12
1.5
2026
 2219 (+16.20)
10 
Leif Trygve HegvikSandnes =12  +35  ?14
1.5
2014
 2207 (+15.00)
11 
Cornelius KvendsethNordstrand +31  =08  ?02
1.5
1922
 2115 (+11.60)
12 
Karl JurilooTrondheim =10  +30  ?09
1.5
1917
 2110 (+4.40)
13 
Håkan LaneStavanger =16  +34  ?08
1.5
1893
 2086 (+5.40)
14 
Kristian R JohansenSotra =09  +32  ?10
1.5
1884
 2077 (+7.60)
15 
Vegard SimensenKristiansund +20  -06  ?25
1.0
*
2014
 1314 (-8.00)
15 
Aleksander Omtvedt1911 =13  =28  ?27
1.0
*
1972
 1972 (+4.20)
15 
Dag AndersenSarpsborg +29  -07  ?35
1.0
*
1957
 1957 (+5.60)
15 
Kjetil Myrlid AasenHaukås -27  +39  ?29
1.0
*
1947
 1947 (+7.20)
15 
Aksel BrasøyAlta +42  -04  ?20
1.0
*
1947
 1947 (+0.40)
15 
Lom MadagovHamar -15  +WO  ?19
1.0
*
1938
 0000 (+0.00)
15 
Per Gisle Svendsen1911 -06  +42  ?28
1.0
*
1933
 1933 (+0.60)
15 
Kai Inge Esbensen1911 +41  -05  ?24
1.0
*
1926
 1926 (-1.20)
15 
Bjørn RøstSOSS -05  +41  ?26
1.0
*
1926
 1926 (+0.20)
15 
Espen ThorstensenKongsvinger -01  +38  ?22
1.0
*
1925
 1925 (-9.20)
15 
Tor Kristian LarsenBergens +38  -01  ?15
1.0
*
1925
 1925 (-4.80)
15 
Roar E. NakkenAalesunds +33  w03  ?23
1.0
*
1897
 2597 (+7.80)
15 
Tore TjensvollSotra +18  -02  ?16
1.0
*
1894
 1894 (-3.80)
15 
Per Kr VigdalNordstrand =34  =16  ?21
1.0
*
1893
 1893 (-4.20)
15 
Knut J HjørnevikSandnes -17  +40  ?18
1.0
*
1870
 1870 (-4.40)
30 
Snorre SkredeSandnes =35  -12  ?37
0.5
2014
 1821 (-4.40)
31 
Valdemar A StaunsbjergNordstrand -11  =36  ?33
0.5
2000
 1807 (-5.20)
32 
Yonne TangelderOSS =  -14  
0.5
1999
 1299 (-6.20)
33 
Oddmund SandeStavanger -26  =37  ?31
0.5
1973
 1780 (-5.80)
34 
Johannes MelkevikSevland =28  -13  ?36
0.5
1972
 1779 (-5.40)
35 
Håvard RamstadAalesunds =30  -10  ?17
0.5
1917
 1724 (-15.00)
36 
Mathias NesheimOSS -02  =31  ?34
0.5
1909
 1716 (-14.80)
37 
Tor Ketil LarsenStavanger -03  =33  ?30
0.5
1895
 1702 (-14.20)
38 
Lasse Tveter SolbuTrondheim -25  -24  ?41
0.0
2056
 1356 (-12.40)
39 
Sigmund LundeSarpsborg -04  -18  ?42
0.0
1962
 1262 (-18.40)
40 
Jonas H RasmussenBergens -07  -29  ?43
0.0
1957
 1257 (-16.00)
41 
Øystein KnutsenHaugaland -22  -23  ?38
0.0
1930
 1230 (-29.60)
42 
Erle Andrea Marki Hansen -19  -21  ?39
0.0
1929
 1229 (-15.60)
43 
Bjørn Emil JørgensenTrondheim -08  -09  ?40
0.0
1922
 1222 (-27.00)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Innb.: Resultat i innbyrdes oppgjør
i-Snittm: Gjennomsnittlig FIDE ratingmotstand

Gruppe 2

Foreløpig resultatliste etter Runde 3:

PlNavnn-Eloi-EloKlubb123PoengMed.BuchhMonrad-1Monradi-Snittmi-Prestasjon
Karl SebastianPorsgrunn +33  +28  ?05
2.0
1.0
3.0
4.0
 2423 (+37.20)
Tor Arne Heim AndbergTromsø +49  +29  ?06
2.0
1.0
3.0
3.5
1880
 2580 (+27.00)
Sigve SundsbøElefantene +52  +31  ?04
2.0
1.0
3.0
3.5
1841
 2541 (+51.60)
Kristoffer GressliStjernen +53  +26  ?03
2.0
1.0
3.0
3.5
1777
 2477 (+20.80)
Morten L MadsenSotra +64  +27  ?01
2.0
1.0
3.0
3.0
1701
 2401 (+14.20)
Jussi DyrnesNordstrand +65  +32  ?02
2.0
1.0
3.0
3.0
1692
 2392 (+7.80)
Petter B MarkussenTrondheim +63  +30  ?21
2.0
1.0
2.5
 2501 (+25.20)
Otto MilvangNordstrand +37  =19  ?25
1.5
1.5
3.0
4.0
1811
 2004 (+15.40)
Øyvind HjelleBodø +38  =20  ?15
1.5
1.5
3.0
4.0
1797
 1990 (+15.20)
10 
Yngve RasdalMasfjorden +36  =18  ?14
1.5
1.5
3.0
4.0
1747
 1940 (+3.60)
11 
Bjørn Robert Løvoll UnhjemMolde =14  +51  ?20
1.5
1.5
3.0
3.5
1800
 1993 (+16.60)
12 
Bjørn M. EllingsenStavanger +58  =15  ?16
1.5
1.5
3.0
3.5
1779
 1972 (+32.80)
13 
Daniel SnerthammerSandnes +57  =17  ?23
1.5
1.5
3.0
3.5
1752
 1945 (+3.60)
14 
Jonathan K SkiOSS =11  +54  ?10
1.5
1.5
3.0
3.5
1700
 1893 (+12.00)
15 
Jia Qi Xue1911 +55  =12  ?09
1.5
1.5
3.0
3.5
1687
 1880 (+4.20)
16 
Per Chr ØdegaardTrondheim +56  =22  ?12
1.5
1.5
3.0
3.5
1675
 1868 (+4.40)
17 
Michael W. FuglesangOSS +68  =13  ?19
1.5
1.5
3.0
3.0
1757
 1950 (+9.80)
18 
Amalie Isabel MerkesvikBergens +69  =10  ?24
1.5
1.5
3.0
3.0
1754
 1947 (+20.00)
19 
Sveinung ØklandSandnes +66  =08  ?17
1.5
1.5
3.0
3.0
1720
 1913 (+3.80)
20 
Henrik SjølAkademisk +67  =09  ?11
1.5
1.5
3.0
3.0
1708
 1901 (+4.40)
21 
Håkon Abeland MyrheimSandnes =34  +60  ?07
1.5
1.0
3.0
 1946 (+6.40)
22 
Alexander StøleSandnes +59  =16  ?26
1.5
1.0
2.5
3.0
1770
 1963 (+16.40)
23 
Torstein FurnesFollo =35  +48  ?13
1.5
1.0
2.5
3.0
1686
 1879 (+5.60)
24 
Bagher PortazediFolgefonn =47  +50  ?18
1.5
0.5
2.0
2.5
1720
 1913 (+9.60)
25 
Svein Dale1911 =48  +47  ?08
1.5
0.5
2.0
2.5
1710
 1903 (+6.40)
26 
Eirik Viken KallsetKristiansund +43  -04  ?22
1.0
1.5
 1755 (-7.60)
27 
Odd Gunnar MalinVadsø +45  -05  ?38
1.0
1.0
3.0
4.0
1789
 1789 (+5.60)
28 
Egil Arne StandalVolda Ørsta +44  -01  ?43
1.0
1.0
3.0
4.0
1744
 1744 (-6.40)
29 
Knut Ø AbrahamsenNordstrand +41  -02  ?44
1.0
1.0
3.0
4.0
1743
 1743 (-5.60)
30 
Lars Ovesønn DalseggAkademisk +46  -07  ?32
1.0
1.0
3.0
4.0
1714
 1714 (-5.60)
31 
Yngve Gtestam FossheimFribonden +61  -03  ?41
1.0
1.0
3.0
3.5
 1734 (-11.60)
32 
Teodor DamianStavanger +WO  -06  ?30
1.0
1.0
3.0
3.0
1774
 0000 (+0.00)
33 
Atle LarsenStavanger -01  -41  +WO
1.0
1.0
3.0
3.0
1743
 1043 (-23.20)
34 
Mojtaba ErshadiSandnes =21  =40  ?42
1.0
1.0
2.5
3.5
 1864 (+6.40)
35 
Elias Hulleberg SidaliOSS =23  =49  ?45
1.0
1.0
2.5
3.0
 1841 (+17.20)
36 
Lars Vognsen JensenSandnes -10  +69  ?40
1.0
1.0
2.5
2.5
1754
 1754 (+0.80)
37 
Øyvind FossheimFribonden -08  +66  ?39
1.0
1.0
2.5
2.5
1720
 1720 (-7.20)
38 
Tore KallsetKristiansund -09  +67  ?27
1.0
1.0
2.5
2.5
1708
 1708 (-8.00)
39 
Knut ValleOtta =40  =42  ?37
1.0
1.0
2.0
3.0
1834
 1834 (+5.40)
40 
Sigurd KittilsenAkademisk =39  =34  ?36
1.0
1.0
2.0
3.0
1740
 1740 (-5.80)
41 
Geir BrobakkenHamar -29  +33  ?31
1.0
1.0
2.0
3.0
1715
 1715 (-1.00)
42 
Kjetil RuudNordstrand =50  =39  ?34
1.0
1.0
2.0
2.5
 1728 (-5.20)
43 
Audun HoemKristiansund -26  +65  ?28
1.0
1.0
2.0
2.0
1794
 1794 (+2.40)
44 
David ImhofSandnes -28  +68  ?29
1.0
1.0
2.0
2.0
1752
 1752 (+0.80)
45 
Bernt Olav MarkussenBodø -27  +64  ?35
1.0
1.0
2.0
2.0
1701
 1701 (-8.00)
46 
Morten RolstadOSS -30  +63  ?51
1.0
0.5
 1801 (+4.40)
47 
Bjarne J. EngevikStrømmen =24  -25  ?62
0.5
1.5
3.0
3.5
1795
 1602 (-5.80)
48 
Markus SlettmoenHamar =25  -23  ?57
0.5
1.5
3.0
3.5
1772
 1579 (-6.20)
49 
Andreas StøleFollo -02  =35  ?61
0.5
1.0
3.0
 1518 (-20.40)
50 
Thomas G LarsenLarvik =42  -24  ?52
0.5
1.0
2.5
3.0
1817
 1624 (-4.60)
51 
Tom R WisterKirkegata =54  -11  ?46
0.5
1.0
2.5
3.0
1700
 1507 (-17.00)
52 
Finn Henrik AasNittedal -03  =61  ?50
0.5
0.5
2.5
3.0
 1541 (-16.00)
53 
Alexander K SkiOSS -04  =57  ?63
0.5
0.5
2.5
2.5
 1560 (-9.60)
54 
Lars Erik BrobakkenLillehammer =51  -14  ?58
0.5
0.5
2.0
2.5
1800
 1607 (-5.60)
55 
Frode FredriksenStavanger -15  =58  ?59
0.5
0.5
2.0
2.5
1779
 1586 (-12.80)
56 
Ivar KosbergMolde -16  =59  ?60
0.5
0.5
2.0
2.5
1770
 1577 (-12.40)
57 
Even Elias Yuan Hem1911 -13  =53  ?48
0.5
0.5
2.0
2.5
1764
 1571 (-18.00)
58 
Per Arne SkredeAalesunds -12  =55  ?54
0.5
0.5
2.0
2.5
1687
 1494 (-28.40)
59 
Ole Martin WiigMolde -22  =56  ?55
0.5
0.5
2.0
2.5
1675
 1482 (-29.20)
60 
Karim AliFribonden =  -21  ?56
0.5
0.5
2.0
2.0
 1180 (-6.80)
61 
Aidin Afsari-RadLørenskog -31  =52  ?49
0.5
0.5
1.5
 1648 (-4.00)
62 
Babak IrandoustSarpsborg =    ?47
0.5
0.0
 0000 (+0.00)
63 
Steinar LeiteModum -07  -46  ?53
0.0
1.0
3.0
3.5
 1014 (-24.00)
64 
David A GrøndahlAsker -05  -45  ?69
0.0
1.0
3.0
3.0
1789
 1089 (-15.80)
65 
Odd Gunnar HeitunKragerø -06  -43  ?66
0.0
1.0
3.0
3.0
1760
 1060 (-16.20)
66 
Thoralf N BarstadNordstrand -19  -37  ?65
0.0
1.0
2.5
2.5
1811
 1111 (-15.60)
67 
Benoni Osaland FrølandStavanger -20  -38  ?68
0.0
1.0
2.5
2.5
1797
 1097 (-31.20)
68 
Sverre SkjølingstadStavanger -17  -44  ?67
0.0
1.0
2.5
2.5
1748
 1048 (-28.40)
69 
Rune TarangerNordstrand -18  -36  ?64
0.0
1.0
2.5
2.5
1747
 1047 (-14.40)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Med.Buchh: Monradkvalitet, dårligste OG beste strøket (Median Buchholz)
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
i-Snittm: Gjennomsnittlig FIDE ratingmotstand

Gruppe 3

Foreløpig resultatliste etter Runde 3:

PlNavnKln-Eloi-EloKlubbLand123PoengMed.BuchhMonrad-1Monradn-Snittmn-Prestasjon
Jonas August Bernstein3StjernenNOR +30  +33  ?04
2.0
1.0
3.0
4.0
1342
 1742 (+22)
Vidar Gjære3AalesundsNOR +35  +34  ?05
2.0
1.0
3.0
4.0
1297
 1697 (+20)
Eirik Søyland2StavangerNOR +61  +28  ?08
2.0
1.0
3.0
3.5
 1761 (+103)
Stig-Atle Paulsen3ModumNOR +65  +27  ?01
2.0
1.0
3.0
3.0
1380
 1780 (+28)
Kazim Yilmaz3ModumNOR +67  +32  ?02
2.0
1.0
3.0
3.0
1365
 1765 (+74)
Ola Torstein Endresen3SortlandNOR +63  +25  ?07
2.0
1.0
3.0
3.0
1303
 1678 (+19)
Martin Bø3FolloNOR +66  +31  ?06
2.0
1.0
3.0
3.0
1292
 1716 (+23)
Bendik Mjaaland2OSSNOR +64  +26  ?03
2.0
1.0
3.0
3.0
1279
 1679 (+19)
Sigurd Lauvås Gaure3OSSNOR +68  +29  ?22
2.0
1.0
2.5
 1762 (+74)
10 
Tore Martin Madsø Hauan3TrondheimNOR +42  =15  ?13
1.5
1.5
3.0
4.0
1461
 1654 (+23)
11 
Idar Evenstad3HarstadNOR +41  =12  ?15
1.5
1.5
3.0
4.0
1347
 1540 (+34)
12 
Anastasia Edakina3OSSNOR +40  =11  ?17
1.5
1.5
3.0
4.0
1344
 1554 ( +8)
13 
Arne Unneland3AalesundsNOR +39  =14  ?10
1.5
1.5
3.0
4.0
1272
 1500 ( +7)
14 
Christopher Munk3StavangerNOR +72  =13  ?20
1.5
1.5
3.0
3.0
1390
 1583 (+70)
15 
Tor Skaslien3VålerengaNOR +70  =10  ?11
1.5
1.5
3.0
3.0
1338
 1531 ( +7)
16 
Christian Koyama Poppe31911NOR +69  =21  ?18
1.5
1.5
3.0
3.0
1292
 1485 ( +4)
17 
Lars Sevald Leknes3AkademiskNOR =24  +56  ?12
1.5
1.0
2.5
3.0
1473
 1666 (+23)
18 
Amund Pihl Strand3KristiansundNOR =37  +58  ?16
1.5
1.0
2.5
3.0
1436
 1629 (+64)
19 
Vebjørn Maanum Leonhardsen5BærumNOR =38  +59  ?23
1.5
1.0
2.5
3.0
1392
 1585 (+24)
20 
Rudolf Steinkellner3KirkegataNOR =36  +55  ?14
1.5
1.0
2.5
3.0
1253
 1443 ( +4)
21 
Stian Hjorteland3StavangerNOR +71  =16  ?24
1.5
1.0
2.5
2.5
 1575 (+23)
22 
Iver Halse3KristiansundNOR =54  +57  ?09
1.5
0.5
2.5
 1549 ( +8)
23 
Gaute Ljones3StavangerNOR =  +54  ?19
1.5
0.5
2.0
 1741 (+13)
24 
Alf Marius Foss Olsen3AkademiskNOR =17  =43  ?21
1.0
1.5
 1369 (-10)
25 
Ingrid Strand3ModumNOR +51  -06  ?29
1.0
1.0
3.0
4.0
1424
 1424 (+10)
26 
Svenn Solberg3CaissaNOR +52  -08  ?46
1.0
1.0
3.0
4.0
1393
 1393 (+11)
27 
Eirik Kyrkjebø3StavangerNOR +47  -04  ?44
1.0
1.0
3.0
4.0
1378
 1378 ( -8)
28 
Rannveig Blikra Vea2StavangerNOR +48  -03  ?40
1.0
1.0
3.0
4.0
1367
 1367 (-17)
29 
Terje Wivestad3NordstrandNOR +49  -09  ?25
1.0
1.0
3.0
4.0
1356
 1393 ( -5)
30 
Stig Gyland3SandnesNOR -01  +50  ?32
1.0
1.0
3.0
4.0
1354
 1354 ( +4)
31 
Flemming Helgeland3StavangerNOR +50  -07  ?48
1.0
1.0
3.0
4.0
1340
 1340 (+1340)
32 
Ida Lahlum31911NOR +62  -05  ?30
1.0
1.0
3.0
3.5
1358
 1395 ( -4)
33 
Lars Asbjørn Stensen3LofotenNOR +60  -01  ?36
1.0
1.0
3.0
3.5
1312
 1312 ( -5)
34 
Gitle Kirkesola3OSSNOR +73  -02  ?51
1.0
1.0
3.0
3.0
1415
 1402 ( +9)
35 
Gunnar Eiken3SotraNOR -02  +71  ?37
1.0
1.0
3.0
3.0
1408
 1383 ( +8)
36 
Stig Allan Snhre3EgersundNOR =20  =46  ?33
1.0
1.0
2.5
3.5
1376
 1376 (+10)
37 
Eivind Børstad3TønsbergNOR =18  =44  ?35
1.0
1.0
2.5
3.5
1313
 1345 ( -7)
38 
Otto Brokke3DrammensNOR =19  =45  ?39
1.0
1.0
2.5
3.5
1279
 1279 (-10)
39 
Jan Ove Lorentzen3PorsgrunnNOR -13  +72  ?38
1.0
1.0
2.5
2.5
1390
 1364 ( +6)
40 
Tormund Blikra Vea3StavangerNOR -12  +68  ?28
1.0
1.0
2.5
2.5
1357
 1357 ( +4)
41 
Sheroni Amarapala3StrømmenNOR -11  +70  ?47
1.0
1.0
2.5
2.5
1342
 1342 (+19)
42 
Frank Willy Vindløv Larsen3FredriksstadNOR -10  +63  ?49
1.0
1.0
2.5
2.5
1333
 1308 (-12)
43 
Dag E Bjørkevoll Nord3NittedalNOR =56  =24  ?53
1.0
1.0
2.0
2.5
1473
 1473 (+29)
44 
Nils Naasen3FolloNOR =58  =37  ?27
1.0
1.0
2.0
2.5
1436
 1436 (+10)
45 
Karl Eirik Ødegaard3TrondheimNOR =59  =38  ?52
1.0
1.0
2.0
2.5
1392
 1392 (+10)
46 
Stein Oftedal3SandnesNOR =55  =36  ?26
1.0
1.0
2.0
2.5
1253
 1250 (-10)
47 
Rune Kleiven Rynning3FlorøNOR -27  +65  ?41
1.0
1.0
2.0
2.0
1380
 1380 ( +7)
48 
Lars Martin Krogseth3LillehammerNOR -28  +66  ?31
1.0
1.0
2.0
2.0
1371
 1371 ( +3)
49 
Øyvind Hoem Vaseng3KristiansundNOR -29  +67  ?42
1.0
1.0
2.0
2.0
1365
 1365 ( +4)
50 
Bjørn Noralf Dybvik3AalesundsNOR -31  -30  +WO
1.0
1.0
2.0
2.0
1314
 0927 (-26)
51 
Erik Grindbakken3StjernenNOR -25  +64  ?34
1.0
1.0
2.0
2.0
1302
 1302 (-10)
52 
Aslak Jonvik3FolgefonnNOR -26  +69  ?45
1.0
1.0
2.0
2.0
1280
 1280 ( -8)
53 
Steinar Lima3EgersundNOR =57  =60  ?43
1.0
0.5
 1269 ( +6)
54 
Kolbein Jørgensen3BergensNOR =22  -23  ?56
0.5
1.5
 1237 (-16)
55 
Hallvard Haug Flatebø3SevlandNOR =46  -20  ?57
0.5
1.0
2.5
3.0
1376
 1183 ( -6)
56 
Sondre Stai3TrondheimNOR =43  -17  ?54
0.5
1.0
2.5
3.0
1355
 1176 (-22)
57 
Gjermund Tandberg3ModumNOR =53  -22  ?55
0.5
1.0
2.5
3.0
1344
 1151 (-23)
58 
Tomislav Marosevic3StjernenNOR =44  -18  ?62
0.5
1.0
2.5
3.0
1313
 1152 (-23)
59 
Vegard Stensen3TromsøNOR =45  -19  ?61
0.5
1.0
2.5
3.0
1279
 1086 (-23)
60 
Bjørn Ellingsrud3NordstrandNOR -33  =53  ?73
0.5
1.0
2.0
 1104 ( -6)
61 
Jørgen Brobakken3HamarNOR -03  =62  ?59
0.5
0.5
2.5
 1169 (-11)
62 
Torge Ugland3NordstrandNOR -32  =61  ?58
0.5
0.5
1.5
 1167 (-12)
63 
Andre Gjestemoen-von Hirsch3StavangerNOR -06  -42  ?68
0.0
1.0
3.0
3.0
1455
 1055 (-49)
64 
Dag F. P. Snerthammer3SandnesNOR -08  -51  ?71
0.0
1.0
3.0
3.0
1419
 1019 (-20)
65 
Njål Lura3SotraNOR -04  -47  ?69
0.0
1.0
3.0
3.0
1378
 0978 (-24)
66 
Knut Are Hansen3KristiansandNOR -07  -48  ?72
0.0
1.0
3.0
3.0
1370
 0970 (-23)
67 
Knut Steinar Bu3FolgefonnNOR -05  -49  ?70
0.0
1.0
3.0
3.0
1357
 0994 (-21)
68 
Jonas W Strømsodd3NordstrandNOR -09  -40  ?63
0.0
1.0
3.0
3.0
1352
 0989 (-21)
69 
Anders Stanghelle3Nord-OdalNOR -16  -52  ?65
0.0
1.0
2.5
2.5
1398
 0998 (-22)
70 
Thomas Minde5KonnerudNOR -15  -41  ?67
0.0
1.0
2.5
2.5
1345
 0954 (-26)
71 
Oskar Feed Jakobsen3JærenNOR -21  -35  ?64
0.0
1.0
2.5
2.5
1292
 0892 (-51)
72 
Ariza Hina3SøråshøgdaNOR -14  -39  ?66
0.0
1.0
2.5
2.5
1272
 0872 (-51)
73 
Caroline Beer Jacobsen3StavangerNOR -34  -  ?60
0.0
0.5
 0895 (-26)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Med.Buchh: Monradkvalitet, dårligste OG beste strøket (Median Buchholz)
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
n-Snittm: Gjennomsnittlig Nasjonal ratingmotstand

Gruppe 4

Foreløpig resultatliste etter Runde 3:

PlNavnn-Eloi-EloKlubbLand123PoengMed.BuchhMonrad-1Monradn-Snittmn-Prestasjon
Jan Erik EvjenFolgefonnNOR +23  +20  ?06
2.0
1.0
3.0
4.0
1200
 1350 (+71)
Daniel SinnesJærenNOR +22  +21  ?05
2.0
1.0
3.0
4.0
1022
 1422 (+25)
Lasse HøyvikStavangerNOR +42  +18  ?04
2.0
1.0
3.0
3.0
1191
 1334 (+19)
Gunnar A. MoeNærøyNOR +41  +17  ?03
2.0
1.0
3.0
3.0
1085
 1465 (+59)
Per-Erik EvensenModumNOR +39  +15  ?02
2.0
1.0
3.0
3.0
1022
 1422 (+21)
Jens Petter OlsenOSSNOR +40  +16  ?01
2.0
1.0
3.0
3.0
1011
 1411 (+19)
Knut Wegner Hausken BævreSevlandNOR +38  +19  ?12
2.0
1.0
2.5
 1586 (+40)
Asle TandbergModumNOR +14  =11  ?10
1.5
1.5
3.0
4.0
 1400 (+24)
Kjetil B Halvorsen1911CHI +35  =10  ?11
1.5
1.5
3.0
3.5
 1241 (+10)
10 
Eirik NybergetElverumNOR +WO  =09  ?08
1.5
1.5
3.0
3.0
1104
 1104 (+1104)
11 
Aud Norunn StrandModumNOR +43  =08  ?09
1.5
1.5
3.0
3.0
1071
 1264 ( +6)
12 
Christoffer MllenhoffStjernenNOR =24  +33  ?07
1.5
1.0
 1274 (+10)
13 
Anders Ivan SteinNittedalNOR =33  +34  ?14
1.5
0.5
 1309 (+32)
14 
Atle StærliNordstrandNOR -08  +43  ?13
1.0
1.5
 1071 (-13)
15 
Kjetil Selvik1911NOR +31  -05  ?18
1.0
1.0
3.0
4.0
1143
 1143 ( +8)
16 
Martin VongnstølenStavanger +32  -06  ?17
1.0
1.0
3.0
4.0
1135
 1135 (+11)
17 
Ulrik RuudTrondheimNOR +30  -04  ?16
1.0
1.0
3.0
4.0
1089
 1089 ( -2)
18 
Kent OddeKonnerudNOR +28  -03  ?15
1.0
1.0
3.0
4.0
1077
 1077 ( -8)
19 
Peter Scott MunkKristiansandNOR +29  -07  ?25
1.0
1.0
3.0
4.0
1050
 1058 (-10)
20 
Pål HovstadJærenNOR +36  -01  ?22
1.0
1.0
3.0
3.5
 1084 (-10)
21 
Jørund GreibrokkAltaNOR +44  -02  ?26
1.0
1.0
3.0
3.0
1149
 1162 (+13)
21 
Andreas Gtestam FossheimFribondenNOR -02  +44  ?20
1.0
1.0
3.0
3.0
1149
 1162 (+10)
23 
Jørgen Ingebrigtsen1911NOR -01  +WO  ?28
1.0
1.0
3.0
3.0
1100
 0700 (+700)
24 
Niklas UnnelandAalesundsNOR =12  =26  ?31
1.0
1.0
2.5
 1143 (+15)
25 
Roar SolaJærenNOR =26  =27  ?19
1.0
1.0
2.0
3.0
1187
 1187 (+18)
26 
Espen Espe Johansen1911NOR =25  =24  ?21
1.0
1.0
2.0
3.0
1008
 1024 (-12)
27 
Johannes OfstadTrondheimNOR =34  =25  ?29
1.0
1.0
2.0
2.5
 1060 (-13)
28 
Jan Robert GrøndahlAskerNOR -18  +42  ?23
1.0
1.0
2.0
2.0
1191
 0934 ( -9)
29 
Håkon Hembre HelgøySandnesNOR -19  +38  ?27
1.0
1.0
2.0
2.0
1186
 1186 (+15)
30 
Nora TrastiTromsøNOR -17  +41  ?32
1.0
1.0
2.0
2.0
1085
 1065 ( +7)
31 
Helge F Pedersen1911NOR -15  +39  ?24
1.0
1.0
2.0
2.0
1022
 1022 (-11)
32 
Morten S SmedsrudStjernenNOR -16  +40  ?30
1.0
1.0
2.0
2.0
1011
 1011 ( -8)
33 
Eirik HaugeFanaNOR =13  -12  ?36
0.5
1.5
 0895 (-20)
34 
Lasse SkaansarLillehammerNOR =27  -13  ?37
0.5
1.0
 0938 (-11)
35 
Vilde BjerkeLillesandNOR -09  =36  ?38
0.5
0.5
2.0
 0893 ( -7)
36 
Harald Peter StetteFredriksstadNOR -20  =35  ?33
0.5
0.5
1.5
 0903 (-13)
37 
Alexander TjoraStavangerNOR =    ?34
0.5
0.0
 0000 ( -0)
38 
Helmer NilsenKonnerudNOR -07  -29  ?35
0.0
1.0
3.0
3.5
 0658 (-41)
39 
Åsgeir MoeNærøyNOR -05  -31  ?43
0.0
1.0
3.0
3.0
1143
 0743 (-26)
40 
Håvard SkotheimTønsbergNOR -06  -32  ?44
0.0
1.0
3.0
3.0
1135
 0735 (-21)
41 
Gard Alexander Bye SyrengNittedalNOR -04  -30  ?42
0.0
1.0
3.0
3.0
1089
 0689 (-38)
42 
Eivind LøbergPorsgrunnNOR -03  -28  ?41
0.0
1.0
3.0
3.0
1077
 0677 (+677)
43 
Erling TenoldNordstrandNOR -11  -14  ?39
0.0
1.0
2.5
 0807 (-22)
44 
Anton AmarapalaStrømmenNOR -21  -22  ?40
0.0
1.0
2.0
 0622 (-39)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Med.Buchh: Monradkvalitet, dårligste OG beste strøket (Median Buchholz)
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
n-Snittm: Gjennomsnittlig Nasjonal ratingmotstand

Gruppe 5

Foreløpig resultatliste etter Runde 3:

PlNavnn-Eloi-EloKlubbLand123PoengMed.BuchhMonrad-1Monradn-Snittmn-Prestasjon
Kristian Thunestvedt EvjenStavangerNOR +42  +41  ?11
2.0
1.0
3.0
4.0
879
 1279 (+1279)
Ruben KristiansenStavangerNOR +44  +46  ?12
2.0
1.0
3.0
4.0
811
 1211 (+1211)
Andreas StenhaugStavangerNOR +45  +43  ?14
2.0
1.0
3.0
4.0
784
 1184 (+1184)
Øystein Viken KallsetKristiansundNOR +33  +32  ?07
2.0
1.0
3.0
4.0
733
 1133 (+13)
Øyvind HjørnevikSandnesNOR +34  +26  ?08
2.0
1.0
3.0
4.0
714
 1114 (+29)
Jan Helge HallerakerBergensNOR +35  +28  ?10
2.0
1.0
3.0
4.0
589
 1020 ( +8)
Vetle StørenStavangerNOR +37  +36  ?04
2.0
1.0
3.0
4.0
 1180 (+72)
Anniken VestbyTromsøNOR +39  +38  ?05
2.0
1.0
3.0
4.0
 1161 (+27)
Arvid Aage SkaarStjernenNOR +47  +57  ?13
2.0
1.0
3.0
3.5
 1345 (+1345)
10 
Hans Vigleik JakobsenJærenNOR +74  +40  ?06
2.0
1.0
3.0
3.0
947
 1033 (+25)
11 
Torgeir GilleboLillehammerNOR +71  +27  ?01
2.0
1.0
3.0
3.0
694
 1083 (+26)
12 
Arve Nils HansenBergensNOR +70  +29  ?02
2.0
1.0
3.0
3.0
643
 1185 (+17)
13 
Lars Paul HuseNordstrandNOR +72  +30  ?09
2.0
1.0
3.0
3.0
 1082 (+15)
13 
Sverre HoemKristiansundNOR +73  +31  ?03
2.0
1.0
3.0
3.0
 1063 (+15)
15 
Bjørn FlåtrudBærumNOR +50  =18  ?23
1.5
1.5
3.0
4.0
 0958 ( -2)
16 
Lars BakketunStavangerNOR =17  +62  ?18
1.5
1.5
3.0
3.5
870
 1063 (+94)
17 
Stig Atle RavnåsStavangerNOR =16  +60  ?20
1.5
1.5
3.0
3.5
576
 0866 ( -5)
18 
Daniel FossanStavangerNOR +77  =15  ?16
1.5
1.5
3.0
3.0
983
 0861 (+22)
19 
Arne Knut RøvVolda ØrstaNOR +76  =22  ?24
1.5
1.5
3.0
3.0
561
 1024 ( +8)
20 
Julie SømhovdNordstrandNOR =49  +59  ?17
1.5
1.0
2.5
3.0
989
 0955 (+48)
21 
Harald M. DahleSandnesNOR =48  +64  ?25
1.5
1.0
2.5
3.0
665
 0858 ( -6)
22 
Jan Otto BeitnesNordstrandNOR +75  =19  ?51
1.5
1.0
2.5
2.5
 1111 (+1111)
23 
Espen NordbyHamarNOR =57  +58  ?15
1.5
0.5
2.0
2.5
872
 1065 (+94)
24 
Rawas KhanOslo Schakselskap UngdomNOR =58  +63  ?19
1.5
0.5
2.0
2.5
783
 0976 (+976)
25 
Alexander SkredeSandnesNOR =59  +61  ?21
1.5
0.5
2.0
2.5
 0739 ( +1)
26 
Pål KjeldsenStavangerNOR +52  -05  ?31
1.0
1.0
3.0
4.0
978
 0853 (+10)
27 
Vibeke Ekeland GrønnOSSNOR +51  -11  ?38
1.0
1.0
3.0
4.0
972
 0972 (+20)
28 
Fred EngelstadCaissaNOR +53  -06  ?56
1.0
1.0
3.0
4.0
937
 0937 (+46)
29 
Marius AnfinsenSandnesNOR +54  -12  ?42
1.0
1.0
3.0
4.0
928
 0928 (+928)
30 
Sara Marie Skaug BjørklyBergensNOR +56  -13  ?43
1.0
1.0
3.0
4.0
882
 0882 (+882)
31 
Erik Rio HelgelandStavangerNOR +55  -14  ?26
1.0
1.0
3.0
4.0
863
 0863 (+863)
32 
Kjetil PedersenStavangerNOR +82  -04  ?47
1.0
1.0
3.0
3.0
982
 0653 (-13)
32 
Paul T NielsenAltaNOR -04  +74  ?53
1.0
1.0
3.0
3.0
982
 0651 ( -4)
34 
Arne GiljeStavangerNOR -05  +82  ?41
1.0
1.0
3.0
3.0
978
 0651 ( -4)
35 
Johannes PundsnesStavangerNOR -06  +75  ?54
1.0
1.0
3.0
3.0
912
 0912 (+62)
36 
Andrea SchneiderOSSNOR +84  -07  ?44
1.0
1.0
3.0
3.0
780
 0780 (+780)
36 
Fredrik HelgelandStavangerNOR -07  +84  ?46
1.0
1.0
3.0
3.0
780
 0780 (+780)
38 
Richard TobiassenStavangerNOR +83  -08  ?27
1.0
1.0
3.0
3.0
761
 0761 (+761)
38 
Simen Kloster-JensenOSSNOR -08  +83  ?55
1.0
1.0
3.0
3.0
761
 0761 (+761)
40 
Ole-Andreas SjømoenGroruddalenNOR +78  -10  ?48
1.0
1.0
3.0
3.0
682
 0682 (-19)
41 
Paul Ivar JohansenTrondheimNOR +79  -01  ?34
1.0
1.0
3.0
3.0
500
 0889 ( +0)
41 
Atle RuudTrondheimNOR -01  +79  ?29
1.0
1.0
3.0
3.0
500
 0889 ( +0)
43 
Kjell HjelleBodøNOR +81  -03  ?30
1.0
1.0
3.0
3.0
 0784 ( +0)
43 
Steinar Årdal1911NOR -02  +80  ?36
1.0
1.0
3.0
3.0
 0811 ( +0)
43 
Teodor KristoffersenStavangerNOR -03  +81  ?52
1.0
1.0
3.0
3.0
 0784 ( +0)
43 
Elias V. KristiansenSandnesNOR +80  -02  ?37
1.0
1.0
3.0
3.0
 0811 ( +0)
43 
David A WiigMoldeNOR -09  +WO  ?32
1.0
1.0
3.0
3.0
 0945 (+945)
48 
Stian KosbergMoldeNOR =21  =49  ?40
1.0
1.0
2.5
3.5
975
 0975 (+21)
49 
Terje WahlLillestrømNOR =20  =48  ?50
1.0
1.0
2.5
3.5
704
 0728 (-19)
50 
Ole BirkelandKristiansandNOR -15  +77  ?49
1.0
1.0
2.5
2.5
983
 0668 ( -4)
51 
Vilde Helena HusebøStavangerNOR -27  +70  ?22
1.0
1.0
2.5
2.5
684
 0684 (-22)
52 
Martin SkrettebergOSSNOR -26  +71  ?45
1.0
1.0
2.0
2.0
699
 0699 (+699)
53 
Johan LienHønefossNOR -28  +78  ?33
1.0
1.0
2.0
2.0
648
 0648 (-21)
54 
Kolbjørn BøSandnesNOR -29  +76  ?35
1.0
1.0
2.0
2.0
561
 0740 (-13)
55 
Håkon StørenStavangerNOR -31  +73  ?39
1.0
1.0
2.0
2.0
 0663 (-17)
55 
Eirik ThorbjørnsenStavangerNOR -30  +72  ?28
1.0
1.0
2.0
2.0
 0682 (-13)
57 
Eyvind LarreOSSNOR =23  -09  ?68
0.5
1.5
3.5
 0819 ( -9)
58 
Jens ØstmannTønsbergNOR =24  -23  ?61
0.5
1.5
3.0
3.5
 0634 (-13)
59 
Tom Olav StavsethVadsøNOR =25  -20  ?75
0.5
1.5
3.0
3.0
 0535 (+535)
60 
Guomin JiHellNOR =62  -17  ?66
0.5
0.5
2.0
2.5
870
 0677 (+677)
61 
Elizabeth LindsayOSSNOR =63  -25  ?58
0.5
0.5
2.0
2.5
750
 0557 (+557)
62 
Tommy StrømhaugHellNOR =60  -16  ?67
0.5
0.5
2.0
2.5
576
 0480 (-46)
63 
Trond Ove SvendsenDirekteNOR =61  -24  ?65
0.5
0.5
2.0
2.5
 0573 (-15)
64 
Aleksander KjærstadGroruddalenNOR =  -21  ?69
0.5
0.5
2.0
2.0
 0561 ( -4)
65 
Vegard SteffensenStavangerNOR =    ?63
0.5
0.0
0.5
0.5
 0000 ( +0)
65 
Guru Wanda WanvikOSSNOR =    ?60
0.5
0.0
0.5
0.5
 0000 ( -0)
65 
Monica HestvikBærumNOR =    ?62
0.5
0.0
0.5
0.5
 0000 ( +0)
65 
Ståle Jan EvenshaugBærumNOR =    ?57
0.5
0.0
0.5
0.5
 0000 ( +0)
65 
Eldbjørg Blikra VeaStavangerNOR =    ?64
0.5
0.0
0.5
0.5
 0000 ( -0)
70 
Vidar StensenTromsøNOR -12  -51  ?81
0.0
1.0
3.0
3.0
970
 0570 ( -9)
71 
Arvid Feed JakobsenJærenNOR -11  -52  ?73
0.0
1.0
3.0
3.0
953
 0426 (-23)
72 
Eivind AbrahamsenStavangerNOR -13  -56  ?83
0.0
1.0
3.0
3.0
882
 0482 (+482)
73 
David BakketunStavangerNOR -14  -55  ?71
0.0
1.0
3.0
3.0
863
 0463 (+463)
74 
Marit Follestad TandbergModumNOR -10  -33  ?78
0.0
1.0
3.0
3.0
720
 0320 (+320)
75 
Sverre VangenOSSNOR -22  -35  ?59
0.0
1.0
2.5
3.0
 0446 (-91)
76 
Mathias Oliver SkredeSandnesNOR -19  -54  ?77
0.0
1.0
2.5
2.5
922
 0522 ( -9)
77 
Rune LarsenLofotenNOR -18  -50  ?76
0.0
1.0
2.5
2.5
754
 0354 (+354)
78 
Erik OpsethElverumNOR -40  -53  ?74
0.0
1.0
2.0
2.0
948
 0548 ( -8)
79 
Sissel Merete EngevikStrømmenNOR -41  -42  ?82
0.0
1.0
2.0
2.0
879
 0479 ( -7)
80 
Jonas Østhus GaballaHaugalandNOR -46  -44  ?84
0.0
1.0
2.0
2.0
811
 0411 (+411)
81 
William FluckOSSNOR -43  -45  ?70
0.0
1.0
2.0
2.0
784
 0384 (+384)
82 
Hege Anette RamsonStjernenNOR -32  -34  ?79
0.0
1.0
2.0
2.0
724
 0324 (+324)
83 
Jens KristoffersenStavangerNOR -38  -39  ?72
0.0
1.0
2.0
2.0
 0361 (-27)
83 
Ken Ronny SchoutenTromsøNOR -36  -37  ?80
0.0
1.0
2.0
2.0
 0380 (-27)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Med.Buchh: Monradkvalitet, dårligste OG beste strøket (Median Buchholz)
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
n-Snittm: Gjennomsnittlig Nasjonal ratingmotstand

Gruppe Senior A

Foreløpig resultatliste etter Runde 3:

PlNavnn-Eloi-EloKlubb123PoengInnb.i-Snittmi-Prestasjon
Ole Morten SkogheimLillehammer +26  +18  ?03
2.0
1826
 2526 (+12.00)
Roar LindblomAsker +13  +15  ?08
2.0
1814
 2514 (+16.60)
Arild JohansenHorten +14  +12  ?01
2.0
1617
 2323 (+5.80)
Hugo ParrNittedal +19  =07  ?06
1.5
1983
 2176 (+19.20)
Svein Arne ThranaNittedal =17  +23  ?09
1.5
1879
 2072 (+11.40)
Tore LangmyhrTrondheim =23  +25  ?04
1.5
1798
 1991 (+3.40)
Terje MelkeråenRandaberg +27  =04  ?10
1.5
1774
 1967 (-0.40)
Kjetil StrandAsker =11  +20  ?02
1.5
1751
 1944 (-1.40)
Roaul AbrahamssonVålerenga =20  +21  ?05
1.5
1720
 1913 (-2.20)
10 
Sigmund Lovasdal =21  +22  ?07
1.5
1700
 1893 (-1.80)
11 
Gunnar LiePorsgrunn =08  =17  ?15
1.0
2019
 2019 (+24.80)
12 
Terje LieBergens +WO  -03  ?19
1.0
1938
 1226 (-1.60)
13 
Tore-Inge BratteteigVoss -02  +WO  ?18
1.0
1889
 1189 (-3.80)
14 
Aage MellaStrømmen -03  +16  ?17
1.0
+
1873
 1873 (+8.60)
15 
Gunnar Stake-LarsenOSS +16  -02  ?11
1.0
+
1848
 1848 (-7.60)
16 
Pål MoeOSS -15  -14  +WO
1.0
-
1850
 1150 (-18.00)
17 
Tor Arne Hauge1911 =05  =11  ?14
1.0
1808
 1808 (-12.40)
18 
Tom Ivar JenkinsOSS +24  -01  ?13
1.0
1794
 1794 (-3.40)
19 
Erland HenrichsenPorsgrunn -04  +27  ?12
1.0
1774
 1774 (-11.00)
20 
Hans HovdenKirkegata =09  -08  ?23
0.5
1971
 1778 (+1.80)
21 
Odd HabberstadOSS =10  -09  ?25
0.5
1951
 1758 (+2.20)
22 
Harald ThorstensenTønsberg =25  -10  ?26
0.5
1918
 1725 (+1.20)
23 
Hans Fredrik EsbensenVadsø =06  -05  ?20
0.5
1888
 1695 (-0.20)
24 
Leif E WærstadOSS -18  =26  ?27
0.5
1826
 1633 (+1.00)
25 
Jan SynnestvedtNordstrand =22  -06  ?21
0.5
1812
 1619 (-14.40)
26 
Jan SvenskeStrømmen -01  =24  ?22
0.5
1794
 1601 (-9.60)
27 
Oddvar SolliVoss -07  -19  ?24
0.0
 1283 (-7.80)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Innb.: Resultat i innbyrdes oppgjør
i-Snittm: Gjennomsnittlig FIDE ratingmotstand

Gruppe Senior B

Foreløpig resultatliste etter Runde 3:

PlNavnn-Eloi-EloKlubb123PoengInnb.i-Snittmn-Prestasjon
Trond TostrupOSS +29  +09  ?07
2.0
1622
 1667 (+1667)
Pål Egil KnutsenSamisk +13  +14  ?04
2.0
1531
 1613 (+14)
Leif GulliksenStjernen +28  +17  ?05
2.0
1515
 1659 (+30)
Per-Arvid JakobsenJæren +16  +12  ?02
2.0
1509
 1563 (+16)
Harald OmlandAsker +20  +19  ?03
2.0
1446
 1599 (+15)
Per TvetenBærum =24  +25  ?08
1.5
*
1547
 1330 ( +0)
Rolf RasmussenKongsberg =25  +24  ?01
1.5
*
1547
 1330 ( -4)
Olav SkjævelandStrand +27  =22  ?06
1.5
*
1524
 1476 (+27)
Rune BergquistTønsberg +10  -01  ?13
1.0
* 1369 ( +4)
Svein Erik KringstadLøperen -09  +29  ?19
1.0
-
1622
 1267 (+15)
Gunleif HellandStrand =21  =23  ?22
1.0
*
1549
 1321 (+1321)
Leiv RøsokDirekte +23  -04  ?17
1.0
*
1543
 1393 (+16)
Nils R UtsiSamisk -02  +26  ?09
1.0
*
1520
 1234 ( +4)
Gunnar LillengStrømmen +26  -02  ?20
1.0
*
1520
 1234 ( -1)
Morten TønsagerLøperen =22  =21  ?18
1.0
*
1504
 1223 (+40)
Tom SteinskogSandnes -04  +27  ?21
1.0
*
1472
 1342 (+16)
Tore TeigenPorsgrunn +18  -03  ?12
1.0
*
1453
 1228 (-18)
Oddvar NordmarkSandnes -17  +28  ?15
1.0
-
1515
 1259 ( +5)
Øistein YggesethAsker +30  -05  ?10
1.0
*
1418
 1119 ( -8)
Finn SyvertsenAsker -05  +30  ?14
1.0
*
1418
 1119 ( -4)
Finn Arild WisterKirkegata =11  =15  ?16
1.0
*
 1132 ( -7)
John RøsetNamsos =15  =08  ?11
1.0
*
 1037 (-16)
23 
Viggo AndersenLillesand -12  =11  ?25
0.5
*
1497
 1060 (-29)
23 
Amund NergårdSamisk =06  -07  ?29
0.5
*
1469
 1166 ( +2)
23 
Oddvar AasenMoss =07  -06  ?23
0.5
*
1469
 1166 ( +2)
26 
Lars HopeTrondheim -14  -13  ?27
0.0
*
1531
 0813 (-17)
26 
Jan Petter LeidlandEgersund -08  -16  ?26
0.0
*
1521
 0736 (-45)
26 
Ruben GuerreroKongsvinger -03  -18  ?30
0.0
*
1453
 0828 (-16)
26 
Bjørn Berg JohansenFredriksstad -01  -10  ?24
0.0
*
1446
 0969 (-21)
26 
Odd Rune HansenSandnes -19  -20  ?28
0.0
*
1446
 0799 ( -7)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Innb.: Resultat i innbyrdes oppgjør
i-Snittm: Gjennomsnittlig FIDE ratingmotstand

Gruppe Junior

Foreløpig resultatliste etter Runde 3:

PlNavnn-Eloi-EloKlubb123PoengInnb.i-Snittmi-Prestasjon
FM Sondre MerkesvikBergens +13  +14  ?03
2.0
1980
 2680 (+8.60)
Martin SaltvedtStavanger +23  +17  ?07
2.0
1922
 2622 (+28.40)
Gunnar LundTromsø +29  +19  ?01
2.0
1898
 2598 (+24.40)
Johan PettersenHarstad =11  +28  ?17
1.5
2105
 2298 (+20.60)
Henrik Øie LøbersliKristiansund +16  =06  ?08
1.5
1958
 2151 (+3.40)
Monika MachlikTromsø +31  =05  ?09
1.5
1946
 2139 (+5.00)
FM Lucas Ranaldi1911 =12  +20  ?02
1.5
1918
 2111 (-5.60)
Isak SjøbergNordstrand +27  =10  ?05
1.5
1915
 2108 (+3.60)
Mads Vestby-EllingsenTromsø =20  +22  ?06
1.5
1913
 1913 (-12.80)
10 
Andreas FossanStavanger +25  =08  ?11
1.5
1894
 2087 (+10.80)
11 
Abyl KizatbayStavanger =04  +21  ?10
1.5
1875
 2068 (-4.80)
12 
Hanna B KyrkjebøStavanger =07  =18  ?14
1.0
*
2110
 2110 (+8.60)
12 
Eskil Ekeland GrønnOSS -01  +15  ?19
1.0
*
1998
 1998 (+7.20)
12 
Daniel NordquelleNordstrand +15  -01  ?12
1.0
*
1998
 1998 (-4.00)
12 
Sara NæssVålerenga -14  -13  +WO
1.0
-
1980
 1280 (-20.40)
12 
Ingrid GreibrokkAlta -05  +31  ?18
1.0
*
1946
 1946 (+8.00)
12 
Martin NilsenStjernen +24  -02  ?04
1.0
*
1944
 1944 (-7.00)
12 
Alseit KizatbayStavanger =22  =12  ?16
1.0
*
1923
 1923 (-0.80)
12 
WFM Maud RødsmoenOSS +26  -03  ?13
1.0
*
1855
 1855 (-5.00)
20 
Ulrik OlsenOSS =09  -07  ?23
0.5
2222
 2029 (+8.40)
21 
Benjamin FossanStavanger =28  -11  ?29
0.5
2105
 1912 (+4.80)
22 
Tom Kristian StavsethVadsø =18  -09  ?31
0.5
2063
 0000 (+20.00)
23 
Mattis MikelsenBærum -02  =24  ?20
0.5
1944
 1751 (-2.00)
24 
Edvin JarveStavanger -17  =23  ?26
0.5
1922
 1729 (-12.40)
25 
Alf Marius KjæråsTønsberg -10  =27  ?30
0.5
1915
 1722 (+0.00)
26 
Erlend ReigstadHamar -19  =29  ?24
0.5
1898
 1705 (+3.20)
27 
Marte B KyrkjebøStavanger -08  =25  ?28
0.5
1894
 1701 (-7.20)
28 
Edit MachlikTromsø =21  -04  ?27
0.5
1875
 1682 (-20.60)
29 
Amir KeadanaTromsø -03  =26  ?21
0.5
1855
 1662 (-8.80)
30 
Erling Dyrhaug SkjølåsStavanger =    ?25
0.5
 0000 (+0.00)
31 
Petter Andreas WadstensvikKristiansund -06  -16  ?22
0.0
 1258 (-24.80)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Innb.: Resultat i innbyrdes oppgjør
i-Snittm: Gjennomsnittlig FIDE ratingmotstand

Gruppe Kadett

Foreløpig resultatliste etter Runde 3:

PlNavnKln-Eloi-EloKlubb123PoengInnb.i-Snittmi-Prestasjon
Aleksander LindbølKad1911 +23  +22  ?06
2.0
1683
 2383 (+8.80)
Tobias Lang NilsenKadMoss +25  +26  ?05
2.0
1669
 2369 (+12.00)
Sondre Lillestøl MelaaKadOSS +39  +13  ?07
2.0
1614
 2314 (+15.60)
Aleksander FlæsenKadStavanger +38  +14  ?08
2.0
1601
 2301 (+17.60)
Tord TjoraKadTrondheim +15  +16  ?02
2.0
1565
 2265 (+18.00)
Andreas SebastianKadPorsgrunn +36  +17  ?01
2.0
1552
 2252 (+15.60)
Ethan DiasKadMoss +41  +21  ?03
2.0
1512
 2212 (+8.40)
Ingrid SkaslienKadVålerenga +40  +20  ?04
2.0
1435
 2135 (+14.00)
Per Fredrik HolandKadBodø +42  =11  ?12
1.5
1709
 1902 (+20.00)
10 
Sander JoaKadStavanger +31  =33  ?11
1.5
1698
 1891 (+42.00)
11 
Andre NielsenKadAlta +18  =09  ?10
1.5
1690
 1895 (-13.20)
12 
Thyra KvendsethKadNordstrand =19  +35  ?09
1.5
1521
 1714 (-10.40)
13 
Ulrikke LangvikKadTrondheim +32  -03  ?31
1.0
*
1899
 1899 (+25.20)
13 
Maria NæssKadVålerenga +28  -04  ?29
1.0
*
1886
 1886 (+23.20)
13 
Sverre HestholmKadStavanger -05  +43  ?30
1.0
*
1827
 1827 (+27.60)
13 
Mathias HoelKadMosjøen +43  -05  ?28
1.0
*
1827
 1827 (+11.40)
13 
Shjalg Ole NæssKadMasfjorden +29  -06  ?22
1.0
*
1823
 1823 (+24.80)
13 
David Jess LinjordKadStavanger -11  +41  ?21
1.0
*
1803
 1791 (+8.40)
13 
Maximilian L LystadKadVålerenga =12  =30  ?26
1.0
*
1790
 1790 (+21.20)
13 
Mats NærheimKadSandnes +37  -08  ?33
1.0
*
1745
 1745 (+22.40)
13 
Kristian FeedKdBSandnes +WO  -07  ?18
1.0
*
1744
 0000 (+0.00)
13 
Daniel SteenKadStavanger +24  -01  ?17
1.0
*
1669
 1670 (-1.60)
13 
Maria GreibrokkKadAlta -01  +24  ?27
1.0
*
1669
 1669 (+0.00)
13 
Jørgen Andreas BergKdBKonnerud -22  -23  +WO
1.0
-
1683
 0982 (-7.20)
13 
Embla Ekeland GrønnKadOSS -02  +42  ?32
1.0
*
1646
 1646 (-0.80)
13 
Oliver OpsethKadElverum +27  -02  ?19
1.0
*
1621
 1624 (-3.20)
13 
Elias HestvikKadBærum -26  +WO  ?23
1.0
-
1680
 0974 (-3.20)
13 
Sigurd Kjelsbøl HuseKadNordstrand -14  +38  ?16
1.0
*
1601
 1601 (-30.80)
13 
Odin Nikolai HeierKad1911 -17  +39  ?14
1.0
*
1579
 1579 (-26.00)
13 
Harald Christian VestjordKadTromsø =35  =19  ?15
1.0
*
1521
 1521 (-20.00)
13 
Eirik S EnersenKadBærum -10  +40  ?13
1.0
*
1416
 1416 (-28.00)
13 
Aleksander FossanKadStavanger -13  +34  ?25
1.0
*
1372
 1586 (-30.80)
13 
Benjamin HalvorsenKadTromsø =34  =10  ?20
1.0
*
1292
 1375 (-26.80)
34 
Benjamin StensengKdBKonnerud =33  -32  ?37
0.5
1802
 1311 (+13.60)
35 
Kristian Holst OordKdBStavanger =30  -12  ?36
0.5
1790
 1597 (+9.20)
36 
Vladimir MerzliakovKadAlta -06  =37  ?35
0.5
1787
 1594 (+4.80)
37 
Isak Bakli AglenKadTromsø -20  =36  ?34
0.5
1526
 1333 (-44.40)
38 
Fredrik Lytomt JacobsenKadStavanger -04  -28  ?40
0.0
1886
 1186 (-10.00)
39 
Andreas Skrede HauskenKadAalesunds -03  -29  ?42
0.0
1856
 1156 (-14.00)
40 
Arne Kjelsbøl HuseKdBNordstrand -08  -31  ?38
0.0
1720
 1020 (-8.00)
41 
Ingrid Jørdre KvammeKadBergens -07  -18  ?43
0.0
1707
 1007 (-20.00)
42 
Olav BrattetveitKadBergens -09  -25  ?39
0.0
1684
 0984 (-8.40)
43 
Bjørn RobertsenKadTønsberg -16  -15  ?41
0.0
1565
 0865 (-68.40)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Innb.: Resultat i innbyrdes oppgjør
i-Snittm: Gjennomsnittlig FIDE ratingmotstand

Gruppe Lilleputt

Foreløpig resultatliste etter Runde 3:

PlNavnn-Eloi-EloKlubb123PoengInnb.i-Snittmn-Prestasjon
Live Jørgensen SkigelstrandStavanger +40  +28  ?10
2.0
1718
 1622 (+75)
Afras MansoorSøråshøgda +32  +22  ?07
2.0
1564
 1731 ( +9)
Noam Aviv Vitenberg1911 +20  +11  ?05
2.0
1494
 1729 (+13)
Julian MunkStavanger +16  +24  ?08
2.0
1476
 1675 (+13)
Aksel Bu KvaløyStavanger +34  +14  ?03
2.0
1473
 1647 (+12)
Mathias UnnelandAalesunds +23  +25  ?09
2.0
1449
 1670 (+12)
Shazil ShehzadSandnes +37  +19  ?02
2.0
1436
 1530 (+10)
Elham AbdrlaufOSS +13  +12  ?04
2.0
1399
 1527 ( +9)
Andreas TenoldNordstrand +33  +17  ?06
2.0
1362
 1561 (+17)
10 
Sander FuglesteinSevland =21  +18  ?01
1.5
 1003 ( -6)
11 
Max Dahl1911 +31  -03  ?23
1.0
*
1903
 1299 ( -4)
11 
Alexander Øye-StrømbergHell +26  -08  ?17
1.0
*
1864
 1227 ( +0)
11 
Ask AmundsenStrømmen -08  +41  ?24
1.0
*
1864
 1110 ( +0)
11 
Torbjørn ValvågTromsø +41  -05  ?18
1.0
*
1818
 1124 ( -3)
11 
Andreas Broch-AustvollStavanger -28  +27  ?25
1.0
*
1718
 1194 ( +3)
11 
Gustav HestholmStavanger -04  +40  ?22
1.0
*
1716
 1234 ( +3)
11 
Max Moe PedersenElefantene sjakkakademi +29  -09  ?12
1.0
*
1682
 1417 (+1417)
11 
Eva SkaslienVålerenga +36  -10  ?14
1.0
*
1680
 1481 (+62)
11 
David Luangtep Vangen1911 +27  -07  ?26
1.0
*
1678
 1182 ( +0)
11 
Alex FlåtrudBærum -03  +39  ?28
1.0
*
1637
 1225 ( +0)
11 
Sigurd LyeSandnes =10  =30  ?36
1.0
*
1626
 1029 (+37)
11 
Snorre KristiansenStavanger +38  -02  ?16
1.0
*
1622
 1364 ( +0)
11 
Ibragim MadagovHamar -06  +38  ?11
1.0
*
1565
 1253 ( +4)
11 
Alisha ShehzadSandnes +39  -04  ?13
1.0
*
1544
 1199 ( -4)
11 
Axel TunsjøOSS +35  -06  ?15
1.0
*
1540
 1184 ( -3)
11 
Sven Tobias UelandJæren -12  +WO  ?19
1.0
*
1503
 0839 (+839)
11 
Tien Quoc TranBærum Ssu -19  -15  +WO
1.0
*
1459
 0760 (+760)
11 
David NesseSandnes +15  -01  ?20
1.0
*
1415
 1188 (-15)
11 
Andreas Røberg BeitnesNordstrand -17  +37  ?30
1.0
*
1327
 1204 ( -6)
11 
Brage ModellNamsos =  =21  ?29
1.0
*
 0650 (+650)
31 
Kevin C ErsdalSandnes -11  =36  ?37
0.5
1697
 1330 (+22)
32 
Thomas SekkingstadSotra -02  =33  ?35
0.5
1648
 1198 ( -8)
33 
Kirill ShchipanovSandnes -09  =32  ?34
0.5
1637
 1166 (+19)
34 
Mikkel Li Johansen1911 -05  =35  ?33
0.5
1547
 0985 (-10)
35 
Sivert BørsethHell -25  =34  ?32
0.5
1479
 1062 (+22)
36 
Mathias Lind SchoutenTromsø -18  =31  ?21
0.5
1145
 0739 (-26)
37 
Andreas JonsterhaugBergens -07  -29  ?31
0.0
1598
 1056 ( -5)
38 
Thomas Jørdre KvammeBergens -22  -23  ?40
0.0
1517
 0897 ( -6)
39 
Ivan RozhkoSandnes -24  -20  ?41
0.0
1450
 0904 ( -4)
40 
Tor Magnus HansenKristiansand Sku -01  -16  ?38
0.0
1427
 0816 (+816)
41 
Asle KydlandJæren -14  -13  ?39
0.0
1423
 0808 (+17)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Innb.: Resultat i innbyrdes oppgjør
i-Snittm: Gjennomsnittlig FIDE ratingmotstand

Gruppe Miniputt
Clarion Energy Hotel, Stavanger, 30.06 - 08.07.2017

Foreløpig resultatliste etter Runde 3:

PlNavnn-Eloi-EloKlubb123PoengMed.BuchhMonrad-1Monradn-Snittmn-Prestasjon
Joakim AasenHaukås +27  +21  ?09
2.0
1.0
3.0
4.0
 1118 ( +9)
Felix TunsjøOSS +53  +25  ?06
2.0
1.0
3.0
3.0
1052
 1016 (+52)
Sergey EliseevSandnes +45  +19  ?07
2.0
1.0
3.0
3.0
700
 1100 ( +9)
Amelia NordquelleNordstrand +46  +26  ?08
2.0
1.0
3.0
3.0
652
 1052 ( +9)
Fredrik AasenHaukås +47  +20  ?10
2.0
1.0
3.0
3.0
628
 1028 ( +9)
Louis Khoo-ThweOSS +48  +22  ?02
2.0
1.0
3.0
3.0
591
 0907 ( +9)
Kristoffer Wang StrømhaugHell +49  +23  ?03
2.0
1.0
3.0
3.0
572
 0906 ( +9)
Magnus Årdal1911 +50  +29  ?04
2.0
1.0
3.0
3.0
 1048 (+14)
Amadeus Hestvik EvenshaugBærum +52  +28  ?01
2.0
1.0
3.0
3.0
 0810 ( +9)
Jiahao Eric JiHell +51  +24  ?05
2.0
1.0
3.0
3.0
 1024 (+14)
11 
Sverre LyeSandnes +30  +18  ?12
2.0
1.0
2.5
 1247 (+54)
12 
Linnea LarreOSS +32  =15  ?11
1.5
1.5
3.5
 0853 (-11)
13 
Sofie Kristine RatamaAlta =14  +31  ?17
1.5
1.5
3.0
4.0
 0978 (+27)
14 
Marton MoiStavanger =13  +54  ?16
1.5
1.5
3.0
3.0
 0884 (+884)
15 
Thomas Kirkholm SkauenKragerø +43  =12  ?18
1.5
1.0
2.5
3.0
 1070 (+22)
16 
Arjun Vijay CithuStavanger +33  =  ?14
1.5
1.0
2.5
2.5
 1119 (+10)
17 
Arun Vijay CithuStavanger +44  =  ?13
1.5
0.5
 0927 ( +4)
18 
Eivind Grunt KrekenNordstrand +34  -11  ?15
1.0
1.5
 0687 (-31)
19 
Livia LindstadNordstrand +36  -03  ?34
1.0
1.0
3.0
4.0
1247
 0971 (+10)
20 
Elma Selvik1911 +38  -05  ?35
1.0
1.0
3.0
4.0
1210
 0919 (+12)
21 
Balder SalteJæren +37  -01  ?36
1.0
1.0
3.0
4.0
1158
 0728 (+11)
22 
Sigurd RommetveitHammerfest +42  -06  ?31
1.0
1.0
3.0
4.0
1141
 0824 (+14)
23 
Anders Jess LinjordStavanger +39  -07  ?24
1.0
1.0
3.0
4.0
1137
 0654 ( +0)
24 
Nikolay RozhkoSandnes +41  -10  ?23
1.0
1.0
3.0
4.0
824
 0824 (+824)
25 
Lykke-Merlot HelliesenCaissa +35  -02  ?38
1.0
1.0
3.0
4.0
545
 0580 (-31)
26 
Kasper Kleppe TungeStavanger +55  -04  ?33
1.0
1.0
3.0
3.0
1221
 0796 ( +2)
27 
Alexander AasenHaukås -01  +55  ?39
1.0
1.0
3.0
3.0
1158
 0764 (+764)
28 
Gustav ØsthusHaugaland +WO  -09  ?32
1.0
1.0
3.0
3.0
900
 0500 (+500)
29 
Rune MæstadSandnes +54  -08  ?40
1.0
1.0
3.0
3.0
850
 0850 (+850)
30 
Alina ShehzadSandnes -11  +49  ?41
1.0
1.0
3.0
3.0
650
 0545 (+545)
31 
Håkon SalteJæren +40  -13  ?22
1.0
1.0
2.5
3.5
 0687 (+687)
32 
Daniel KjeldsenStavanger -12  +52  ?28
1.0
1.0
2.5
2.5
1295
 0808 ( +7)
33 
Aksel Nissen Hellerud1911U -16  +45  ?26
1.0
1.0
2.5
2.5
719
 0719 (+719)
34 
Shemorin AmarapalaStrømmen Sku -18  +37  ?19
1.0
1.0
2.0
3.0
 0724 (+724)
35 
Camilla Broch-AustvollStavanger -25  +53  ?20
1.0
1.0
2.0
2.0
1052
 0616 (+616)
36 
Haakon Grunt KrekenNordstrand -19  +46  ?21
1.0
1.0
2.0
2.0
695
 0695 (+695)
37 
Leo Alexander MyrnesStavanger Sku -21  -34  +WO
1.0
1.0
2.0
2.0
672
 0298 (+298)
38 
Titas MalaiskaStavanger -20  +47  ?25
1.0
1.0
2.0
2.0
628
 0628 (+628)
39 
Sol Christine SnellingenNordstrand SKU -23  +WO  ?27
1.0
1.0
2.0
2.0
572
 0172 (+172)
40 
Adam Selvik1911U -31  +50  ?29
1.0
1.0
2.0
2.0
 0566 (-15)
40 
Nikolai BrandtunHaukås -24  +51  ?30
1.0
1.0
2.0
2.0
 0624 ( -5)
42 
Marius Kirkholm SkauenKragerø Sku -22  +48  ?43
1.0
0.5
 0507 (+507)
43 
Nikolai KrmerSmeaheia SS -15  =44  ?42
0.5
1.0
 0459 (+459)
44 
Jiabao Eivind JiHell -17  =43  ?45
0.5
0.5
 0659 ( -5)
45 
Linus BorgundBergens -03  -33  ?44
0.0
1.0
3.0
3.5
 0583 ( +4)
46 
Haldor GreibrokkAlta -04  -36  ?55
0.0
1.0
3.0
3.0
1221
 0558 ( +2)
47 
Gabriela HaugsdalMasfjorden -05  -38  ?51
0.0
1.0
3.0
3.0
1210
 0519 (-16)
48 
Andreas Gautestad Anfindsensmeaheia skolesjakk -06  -42  ?53
0.0
1.0
3.0
3.0
1141
 0424 (+424)
49 
Ingrid Gautestad Anfindsensmeaheia skolesjakk -07  -30  ?52
0.0
1.0
3.0
3.0
1137
 0441 (+441)
50 
Haldor Olaves GryttenSandnes -08  -40  ?54
0.0
1.0
3.0
3.0
846
 0446 (+446)
51 
Aleksander Skrede HauskenAalesunds -10  -41  ?47
0.0
1.0
3.0
3.0
824
 0424 (+424)
52 
Julian Leo HerheimStavanger Sku -09  -32  ?49
0.0
1.0
3.0
3.0
721
 0321 (+321)
53 
Mihail VeremjovSandnes -02  -35  ?48
0.0
1.0
3.0
3.0
545
 0180 (+180)
54 
Areeb MansoorSøråshøgda -29  -14  ?50
0.0
1.0
2.5
 0467 (-19)
55 
Filip Espe Li-Johansen1911U -26  -27  ?46
0.0
1.0
2.0
 0371 (+371)
Rangering:
Poeng: Poengsum (=Lagpoeng i lagturneringer)
Med.Buchh: Monradkvalitet, dårligste OG beste strøket (Median Buchholz)
Monrad-1: Monradkvalitet, dårligste strøket
Monrad: Monradkvalitet (Buchholz), ingen strykninger (=LP monrad i lagturneringer)
n-Snittm: Gjennomsnittlig Nasjonal ratingmotstand
Hvite partier står med fet skrift.
02. jul kl.19:41    TurneringsService 6.5Stavanger Sjakklubb